Міжнародний День безпечного Інтернету

В 1 - 11 класах проведено

наступні заходи:

1 клас - Виховна година "Безпечна робота в Інтернеті"

2 клас - Класна година "Безпечний Інтернет"

3 клас - Година спілкування "Правила користування безпечгим Інтернетом"та "Безпека в Інтернеті"

4 клас -Виховна година "Безпечний Інтернет"

5 клас - Бесіда "Безпечний Інтернет для дітей"

6 клас - Виховна година "Безпечний Інтернет та соціальні мережі"

7 клас - Виховний захід "Безпечний Інтернет"

8 клас - Виховний захід "Безпечний Інтернет"

9 клас - Тренінг "Безпечний Інтернет та соціальні мережі"

10 клас - Тренінг "З Інтернетом безпечно на ти"

11 клас - Виховна година "Інтернет: За і Проти"

Вчителем інформатики підготовлено та проведено:

- "10 золотих правил безпеки в Інтернеті"

- "Пам'ятка для батьків"

- лекторій для вчителів та батьків "Інтернет залежність - проблема ХХІ століття"

- конкурс малюнків "Безпечний Інтернет"

Фотозвіт додається.

Нові Правила пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України

Міністерство освіти і науки України затвердило нові Правила пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України.

Наказ від 15.08.2016 № 974 «Про затвердження Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України» набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Правила поширюються на навчальні заклади всіх типів і форм власності, що належать до сфери управління МОН (дошкільні, загальноосвітні, позашкільні, професійно-технічні, вищі, заклади післядипломної освіти), установи системи освіти України, що належать до сфери управління МОН (бібліотеки, навчально-методичні центри, кабінети тощо).

Правила встановлюють загальні вимоги з пожежної безпеки до будівель, споруд, прилеглих до них територій, приміщень, іншого нерухомого майна, обладнання, устаткування навчальних закладів та установ системи освіти незалежно від типів і форм власності, що належать до сфери управління МОН, і є обов’язковими для виконання вихованцями, учнями, студентами, курсантами, слухачами, стажистами, аспірантами, докторантами, керівниками, педагогічними, науковими, науково-педагогічними, технічними працівниками, спеціалістами і обслуговуючим персоналом цих закладів та установ.

19 ЛИСТОПАДА  УЧНІ НВК ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ В КонкурсІ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва “Квітуча Україна” - 10 РОБІТ. нАЙАКТИВНІШІ УЧАСНИКИ БЕЗРУК ВАЛЕРІЯ, МІНЕНКО БОГДАН, ПОЛЯВКА РУСЛАН.

З 21  ПО 25ЛИСТОПАДА  ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ ВШАНУВАННЯ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ 1932 – 1933 РОКІВ.

25 ЛИСТОПАДА відбувся осінній етап Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу „Колосок-2016”.

НАГАДУВАННЯ: І МІЖНАРОДНА ГРА ЗІ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ «SUNFLOWER» ВІДБУДЕТЬСЯ 30 ЛИСТОПАДА 2016 РОКУ.

Всеукраїнський конкурс "Космічні фантазії" .Кращими роботами визнані :    - «Міжгалактичний  птах миру»   - Васильєва Антона ( 4 клас);

-  «Планета майбутнього»- Костенка Миколи (учень5класу);                              -  «Міжгалактичні гості» - Сазонова Володимира (учень 9 класу);

- «У пошуках життя на Марсі» - Кофанова Валерія (учень 8 класу).