В нас проходить

22 червня, зі сльозами на очах та посмішками на обличчях, випускники Новопрокопівського НВК прощалися із рідною школою, усвідомлюючи, що щасливі та незабутні 11 років їхнього життя залишилося позаду.

Свято було незвичайним. На шкільному подвір'ї зібралися друзі, знайомі, родичі. Ведучі під шквал аплодисментів запросили випускників разом з їхніми батьками – схвильованих і дуже красивих.

Під час вручення дипломів звучали останні настанови дітям і щирі слова подяки від самих випускників. На обличчях дітей і директора бриніли сльози, адже усі розуміли: прийшла мить розставання, молодь вирушає у самостійне доросле життя.

Із квітами та усмішками на обличчях у передчутті канікул на свято Останнього дзвоника прийшли школярі Новопрокопівського НВК

25 травня на урочистій лінійці всеукраїнське шкільне свято зібрало випускників, школярів, вчителів та батьків. Всі вони зібралися, аби привітати вже колишніх 11-класників із закінченням школи та відправити їх у доросле самостійне життя.

Випускники прийшли на лінійку урочисто - під рушниками, які їм тримали учні нашої школи.

Також директор школи нагородив дипломами та грамотами переможців конкурсів та змагань.

22 листопада 2017 року Запорізьким обласним центром еколого -натуралістичної творчості учнівської молоді була проведена обласна науково-практична конференція юних дослідників «Вивчаємо, досліджуємо, охороняємо». Мета конференції – розвиток дослідницьких компетентностей старшокласників, формування екологічної культури особистості, активізація творчої, пізнавальної та просвітницької діяльності з еколого-натуралістичного профілю.  Під керіництвом вчителя біологіїї Самойоленко О.Д., учениці нашої  школи Чермошенцева Діана та Івко Крістіна також приймали участь в секції     "екологія" з темою "Рослини радіопротекторної дії".   Ввійшли в четвірку призерів та нагороджені грамотами.

у Новопрокопівському НВК

цьогоріч з 20 – 24 листопада традиційно пройшли заходи до Дня пам’яті жертв голодомору. Учнівське самоврядування активно включилися у даний вид роботи та провели тематичну лінійку «У молитві схиляємо коліна», зробили викладку літератури «Голодомор – трагедія українського народу».

У  залі народознавства  діє куточок-стенд «Голодомор 1932 – 1933 років в Україні».

24 листопада  відбулося відкриття памятної стели  в Новопрокопівському сквері.

Взагалі памятний камінь встановили в балці Крива, куди вивозили примусово в 30-ті  роки жителів прилеглих сіл помирати від голоду, про це є свідчення очевидців.

Учні та  колектив школи  прийняли участь в заході ( читці читали вірші, пригостили присутніх смачним короваєм та поклали памятну  гірлянду та вшанували жертв голодомору 1932 – 1933 років хвилиною мовчання). Були і поважні гості з району: заступник голови районної ради Матвієнко В.В., заступник райдержадміністрації  Братіщенко В.М.та  заступник департаменту інфомаційної діяльності  обладмінісрації Зубченко О.С.

НАГАДУВАННЯ: І МІЖНАРОДНА ГРА ЗІ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ «SUNFLOWER» ВІДБУДЕТЬСЯ 30 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ.

Учні школи долучились до написання щорічного радіодиктанту.  Сам текст, згідно усталеної традиції, прочитав український лінгвіст Олександр Авраменко. Цьогоріч автор обрав тему – "Наші пісні". І сам текст, до речі, був не з простих.

Одним із тих, хто писав диктант у Червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка,  Олександр Демченко: "Цьогорічне гасло всеукраїнського радіодиктанту – "Нас багато, ми різні, нас всіх об’єднує спільна мета". І справді, в аудиторії Київського університету Шевченка зібралася небачена досі кількість охочих узяти участь у написанні диктанту, – від школярів до міністрів.