Наша школа - Новопрокопівський НВК

Новопрокопівський НВК – це сучасний освітній заклад. НВК створює умови  для навчання і виховання дітей, всебічного їх розвитку  для отримання загальноосвітньої, трудової и соціальної підготовки до самостійного життя. Пріоритетним напрямком її роботи є створення умов для виховання громадянина, особистості з міцним здоров’ям і глибокими, необхідними для життя і праці знаннями, розвинутим почуттям національної гідності, готових до життя й роботи, створення освітнього простору, відкритого для інноваційних технологій, орієнтованого на індивідуальний розвиток особистості, основаного на формуванні в учнів стійких переконань та системи знань про здоров'я і здоровий спосіб життя.